Nabídka produktů


Dárkové poukazy a permanentky

-  Dárkové poukazy do Studia PEDI-NAILS na služby podle vlastního výběru, jistě potěší vaše blízké. Hodnotu dárkového poukazu si určíte sami, je libovolná.

- Zařídit si můžete také permanentku, díky které vás služby v salonu vyjdou levněji! Minimální počet předplacených služeb je 5 a týká se základní manikůry, pedikůry a speciální péče (nelze zřídit pouze na lakování, potahování gelem, zdobení apd., jelikož pokaždé si jistě vyberete něco jiného :-) ).  A jaká je výhoda pořízení permanentky? Na každou takto předplacenou službu získáváte slevu 10%.                        Základní pedikůra vás tak může vyjít už na 315,- Kč a celkově tak ušetříte 175,- Kč. Permanentka je na jméno a je nepřenosná.

Přírodní bylinná kosmetika

- Vláčnost a jemnost rukou, bez tvorby záděrů si zajistíte pravidelným používáním kvalitních hydratačních krémů, které udrží vaši pokožku krásně pružnou a jemnou. Olejíčky na nehtové okolí zas zvláční a změkčí vysušenou kůžičku kolem nehtu, přitom posílí a vyživí také samotnou nehtovou ploténku.  Co takhle zkusit třeba krém na ruce z řady přírodních produktů vyrobených z kozího mléka, které jsou plné výživných proteinů? Nebo zkuste krém obohacený např. skvělým arganovým olejem....v nabídce máme také speciální krémy na zničené a popraskané ruce.

- Naše nohy trápí především otlaky a ztvrdlá nebo i bolestivě praskající kůže. I zde přichází ke slovu mimo pravidelné odborné provádění pedikúry, rovněž pravidelná domácí péče. Základem je používání kvalitního krému, který kůži změkčí, zvláční a pomůže s hojením prasklin. Vyzkoušet můžete některý z naší nabídky přírodních bylinných krémů nebo vysokoprocentní krém s ureou, která dokáže do těla navracet látky jemu vlastní a hydratace je tak mnohem účinější.Ortopedické pomůcky

Trápí vás ploché nohy, patní ostruha, vbočený palec....? Problémů, které způsobují bolesti nohou je spousta a dokáží nám  velmi znepříjemnit chůzi a pohyb vůbec. Je proto velmi důležité o zdraví svých nohou pečovat. Odborná pedikůra není jen estetický výkon jak si mnoho lidí mylně myslí, je především základem prevence onemocnění kůže a nehtů, ale také odborného poradenství v oblasti podologie. A právě součástí poradenství je také nabídka vhodných zdravotnických prostředků, které dokáží ulevit od bolesti při chůzi.

V naší nabídce pro vás máme např. zdravotní, anatomicky tvarované  vložky do bot, zápatěnky, Hallux korektor, podpatěnky pro patní ostruhu aj.