Čas na změnu!

11.08.2021

Uplynul více jak rok, kdy jsem do blogu na mých stránkách napsala naposled příspěvek pro vás...vlastně to bylo právě když začínala "doba Covidová" . Nikdo jsme nevěděli co se to vlastně děje, jak se to bude vyvíjet a co bude dál...dnes už něco málo víme, v mnohém jsme se posunuli dál a mnohým z nás tato doba změnila život od základu.

Tedy mě se vše otočilo o 180, jak se říká...musela jsem čelit výzvám osobním, ale také hlavně profesním...bylo to o velikém stresu a psychickém vypětí, kdy zvažujete, zda skončíte nebo zatnete zuby a budete bojovat do posledního dechu, zkrátka bylo potřeba udělat vše pro přežití. Já jsem člověk, který se jen tak lehce nevzdává a proto jsem zvolila tu mnohem náročnější cestu a přes velké ztráty a bolesti jsem šla do toho a život naší rodiny jsme společně s manželem změnili od základu...nakonec po téměř roce tvrdé dřiny si můžeme trochu odechnout a radovat se z nově vybudovaného salonu ve vlastních prostorách našeho domu, kde vás už brzo budeme vítat a poskytovat vám veškerý komfort na který jste si u nás zvykli.

A víte co bylo naší největší motivací a po celou dobu tím nejsilnějším hnacím motorem? No přece VY!  Vy všichni naši milí klienti, se kterými se setkáváme v našem salonu. Vaše spokojené úsměvy a milé slova pochvaly za odvedenou práci nás neskutečně těší a inspirují k dalším inovacím. Jen pro vás jsme vybudovali zázemí, kde chceme aby jste se cítili jako v bavlnce. Víme, že naše práce dává smysl a je důležitá, pro mnohé klienty je dokonce ze zdravotního hlediska téměř nenahraditelná, takže se v ní chceme i nadále zdokonalovat a pracovat k maximální spokojenosti každého z vás.

Děkujeme že jste.....děkujeme, že jste naší nikdy nekončící inspirací!