Vítejte ve Studiu PEDI-NAILS

Srdečně vás vítám na stránkách Studia PEDI-NAILS   pedikúra-manikúra-nehtový design v Rožnově pod Radhoštěm.  Studio najdete v nové, moderně  zrekonstruované budově  Brillovka ( bývalá LOANA ),          kde vás přivítám v krásném a klidném prostředí.                  Zde můžete pohodlně odpočívat, relaxovat a já se     postarám o vaše unavené ruce i nohy.

Ptáte se jestli je Studio PEDI-NAILS v něčem jiné než ostatní salóny, které nabízí také služby v oblasti pedikúry a manikúry?

Odpověď zní ANO! Rozhodla jsem se pro vás dělat pedikúru i manikúru trochu jinak...zdravěji, pro tělo přirozeněji a šetrněji, avšak se stejnou účinností jako u jiných technik. Mou filozofií je především zdravý životní styl spolu s využitím přírodních  produktů - ve Studiu PEDI-NAILS se nesetkáte s nešetrnými zásahy ani jinými "rychlo-praktikami",  naopak - kromě šetrného ošetření a maximální péče, se snažím také o nabuzení přirozené regenerace vaší pokožky a nehtů. Záleží jen na vás, co si z široké nabídky služeb vyberete a já udělám vše pro vaši spokojenost.

A navíc....již nyní pro vás chystám zajímavé novinky a věřím, že budete příjemně překvapeni, nejsme totiž jen obyčejná pedikúra - manikúra, máme toho pro vás mnohem více....přijďte se přesvědčit, odpočinout si a zkrášlit své ruce i nohy.

Těším se na vaši návštěvu.