https://cms.pedikura-manikura-roznov-cz5.webnode.cz/

Vítejte ve Studiu PEDI-NAILS

Srdečně vás vítám na stránkách Studia PEDI-NAILS pedikúra-manikúra-tejpování v Rožnově pod Radhoštěm.  

Ptáte se jestli je Studio PEDI-NAILS v něčem jiné než ostatní salóny, které nabízí také služby v oblasti pedikúry a manikúry?

Odpověď zní ANO! Rozhodla jsem se pro vás dělat pedikúru i manikúru trochu jinak...zdravěji, pro tělo přirozeněji a šetrněji, avšak se stejnou účinností jako u jiných technik.

Mou filozofií je především zdravý životní styl spolu s využitím přírodních produktů - ve Studiu PEDI-NAILS se nesetkáte s nešetrnými zásahy ani jinými "rychlo-praktikami", naopak - kromě šetrného ošetření a maximální péče, se snažím také o nabuzení přirozené regenerace vaší pokožky a nehtů. Záleží jen na vás, co si z široké nabídky služeb vyberete a já udělám vše pro vaši spokojenost. Pokud ovšem hledáte mezi mými službami prodlužování nehtů - tzv.nehtovou modeláž, pak hledáte marně. Tuto službu neposkytuji, což ale neznamená, že vaše ruce nemohou být i tak krásné a zdravé zároveň - vzájemnou spoluprací je možné toho dosáhnout přirozeně......a to je můj cíl.

A navíc....neustále pro vás chystám zajímavé novinky - např. již nyní mám nově v nabídce např. lakování veganskými laky SPARITUAL nebo aplikaci tejpů na problémy s dolními končetinami a chodidly. 

Věřím, že se vám u mě bude líbit a budete příjemně překvapeni i spokojeni, nejsme totiž jen obyčejná pedikúra - manikúra, je toho pro vás připraveno mnohem více....přijďte se přesvědčit, odpočinout si a zkrášlit své ruce i nohy.

A to nejlepší nakonec....ráda vám k příjemně strávenému času ve Studiu PEDI-NAILS uvařím dobrou kávu.....mmmmmm......

Těším se na vaši návštěvu.