SPARITUAL

Přednosti :

  1. 100% veganské složení
  2. bez nebezpečných chemikálií
  3. bez poškození nehtů a zdraví
  4. aplikace bez pilování nehtů
  5. aplikace bez UV lampy
  6. regeneruje, posiluje a napomáhá uzdravit a překlenout dobu než odrostou slabé a i velmi  poškozené nehty (např. po nehtové modeláži, po nemoci atd.)
  7. možnost odstranění rychle a bez problémů i doma
  8. vyživující podlaky s vitamíny, kalciem a formulí proti olupování laku
  9. vysoký lesk a výdrž nadlaků
  10. manikúra hojí, vyživuje, hydratuje a zlepšuje stav pokožky rukou

SPARITUAL

"pomalá krása pro rychlý svět"SPARITUAL je o životním stylu, vztahu a lásce k přírodě i k sobě samému. Umět se zastavit, nadechnout  se a harmonizovat své tělo.

SPARITUAL  představuje luxusní, 100% vegan přírodní kosmetiku, zaměřenou na soulad s přírodou bez nebezpečných chemických látek a živočišných ingrediencí. Péče SPARITUAL obsahuje jemné vůně s léčebnými přínosy, které fungují na harmonizaci konkrétní čakry. SPARITUAL využívá veganských zdrojů ze všech koutů světa, včetně ekologicky vzácných rostlin a esencí.  Produkty i jejich obaly jsou biologicky odbouratelné, jsou formulovány v souladu s normami EcoCert a jsou bez syntetických barviv, parabenů, škodlivých konzervačních látek a petrochemie.


Značka jako taková oslavuje prastarou lázeňskou tradici, nabízí řadu veganských produktů a lázeňských rituálů, které ctí zdraví klienta. Manikúra či pedikúra prováděná unikátními postupy a za použití produktů a laků SPARITUAL je nejen opravdovým požitkem pro naši mysl, ale také blahodárně působí na  zdraví klienta, kdy velmi šetrně pečuje o pokožku i nehty rukou a nohou. Podlaky a báze  jsou prodyšné a obsahují např. vitamíny, calcium, nebo výtažky z různých léčivých rostlin. Laky naopak neobsahují nebezpečné, zdraví škodlivé látky, zejména DBP (dibutylftalát), toluen, formaldehyd a formaldehydové pryskyřice. Laky jsou rychleschnoucí a zasychají na vzduchu bez nutnosti použití UV lampy. Nehty také není nutno pilovat, takže nedochází k žádnému, byť sebemenšímu poškozování přírodního nehtu. Nehty i pokožka je po manikúře či pedikúře vyživená, hydratovaná, hebká, vláčná krásná a voňavá.....

Dnes se SPARITUAL produkty používají v těch nejlepších lázních po celém světě a s touto značkou pracují i nejluxusnější salony, wellness centra a také hotely jako např. Mandarin nebo Four Seasons.

A nyní je můžete vyzkoušet i vy.......