Péče, která vás zbaví vrásek

21.04.2019

Pěstěné ruce jsou naší vizitkou a i když se to možná nezdá, hned po obličeji a účesu upoutávají největší pozornost okolí. Je také známo, že skutečný věk ženy spolehlivě odhalí ne tvář, ale právě ruce. O obličej se většinou staráme a věnujeme mu pozornost po celý život. V pozdějším věku pak ne jedna žena sáhne po estetickém zákroku, který ji dokáže omladit, vrásky vyhladit a alespoň na chvíli zastavit čas. U rukou je to jiné, celý život pracují, jsou vystavovány extrémním podmínkám a bohužel bývají velmi opomíjeny, téměř bez jakékoliv péče, snad jen s občasným použitím krému na ruce. Kůže je na rukou tenká a s postupujícím věkem se ztenčuje stále více. Také se vysušuje, přirozené hydratace ubývá...začínají se tvořit jemné linky, které později  přerostou ve vrásky. Náš obličej může vypadat o 10 i více let mladší, ale ruce nás spolehlivě prozradí, pokud jim také nedopřejeme péči, kterou si rozhodně zaslouží. Vzdyť krásné ruce nejsou jen nalakované nehty!

A jak na to?

Vyzkoušeli jsme za vás na vlastní kůži skvělou, luxusní protivráskovou péči od zn. Thuya s přírodním ovesným a Wu-Zhu-Yu extraktem. Protivrásková péče zvýší intracelulární komunikaci, mikrocirkulaci a aktivuje tvorbu kolagenu. Kůže je pak pevná a zregenerovaná, vypadá svěže a rozjasněně.

Péče je dvoufázová a skládá se z koncentrovaného séra proti vráskám, které je obsaženo ve skleněné ampulce a dále luxusního krému na ruce s přírodními výtažky z léčivých rostlin. Sérum se vtírá do kůže tak dlouho, dokud se zcela nevstřebá. Poté se do rukou vetře krém a opět se nechá zcela vstřebat.

A  výsledek?

Skvělý! Už po prvním použití se kůže na rukou vypnula, jemné linky zmizely, ruce byly najednou krásně hladké.... Aby byl výsledek péče co nejlepší a nejdelší, je samozřejmě potřeba kůru podstoupit opakovaně, nejlépe vždy na jaře a na podzim.